Dnes jsme se podívali na aplikaci Zvíře+ a vyzkoušeli jsme její funkce. Aplikaci najdete pro zařízení s Androidem na Google Play a pro zařízení s iOS na AppStore. Instalace je bezproblémová.
Po instalaci aplikace se vám zobrazí úvodní obrazovka. Je přehledná a všechny hlavní prvky máte k dispozici na jedno kliknutí.
V horní části aplikace máte znak zvonečku, pod kterým najdete možnost přihlášení účtem u Zvíře+ a na výběr máte možnost přihlášení pomocí Apple účtu, Facebooku nebo Googlu, případně emailem registrovaným u Zvíře+.
Vpravo nahoře na úvodní stránce aplikace najdete menu a uprostřed nás upozorňoval oválný panel k povolení polohy. Tu povolíte kliknutím a potvrzením. Pak už se vám v horní části apliace ukazuje vaše přibližná poloha.
Na úvodní stránce aplikace máte k dispozici 4 ryhlá tlačítka a uprostřed tlačítko „potřebuji pomoc“. Pojďme se podívat na jednotlivá tlačítka podrobněji. Prvním tlačítkem je vlevo nahoře „Návody 1. pomoci“, kde najdeme přehledně v kategoriích pro psy a zvlášť pro kočky několik základních rad a co máme dělat, když například našeho pejska uštkne had, má epileptický záchvat, anafylaktický šok, zlomí si končetinu, prochladne, zasekne se mu klacek v tlamě nebo při otravách a další.
Jako druhý prvek je tlačítko „Vytvořit hlášení“, kde po přihlášení (aby tohoto někdo nezneužíval jen tak) najdete dvě volby. První je hlášení o „Nebezpečné návnadě“ a druhá možnost je nahlásit „Nalezené zvíře“.
Třetím tlačítkem na úvodní obrazovce je „Osobní strážce“ Tato volba je přístupná jen pro placené členství „prémiový účet“. Toto členství stojí 149,- Kč měsíčně a nebo lze učetřit při placení ročního členství, které vyjde na 1490,- Kč. Prémiovým členstvím získáte například: Funkci Osobního strážce – bezpečně strávený čas v přírodě s vaším zvířecím parťákem, Neomezený počet profilů vašich zvířecích mazlíčků, Zajímavé benefity od zvířecích partnerů.
Osobní strážce znamená, že tuto funkci můžete využít pokud aplikace dlouho nezaznamenává váš pohyb a vy nereagujete, pak může odeslat výzvu pomocí SMS s varováním a souřadnicemi na vámi určený kontakt.
Poslední tlačítko na úvodní stránce je „Záchranné stanice“, kdy se nám zobrazí seznam záchranných stanic v okolí podle naší polohy.
Na spodní části máme v aplikaci ještě na výběr z několika dalších možností. Kromě „Domácí obrazovky“ ještě „Rady a tipy“, „Moje zvíře“, „Partneři“ a „Profil“
V části „Rady a tipy“ najdete kromě psů a koček také další mazlíčky, kterými jsou morčata, Králíci, fretky, plazi a papoušci. Oceňujeme rozrůstající se informace a také to, že například najdeme i rady, kdy moče potřebuje veterináře, typy na nejen vánoční dárky pro mazlíčky, informace o pojištění a další. V horní části této sekce najdete informaci i o koních nebo co dělat, když najdete zvíře v přírodě, srazíte divokou zvěř, najdete ježka a další. Více vám nebudeme prozrazovat, protože nejlepší bude, když si aplikaci nainstalujete a mrknete se na všechny její funkce.
Vyplňte si také údaje o vašem mazlíčkovi, informace o očkování a další. Budete tak mít přehledně všechno v jedné aplikaci, která vám navíc pomůže s každodenními radostmi i starostmi. Pokud se vám něco stane, aplikace vás nenechá bez pomoci.
Další informace najdete na stránkách aplikace přímo zde www.zvireplus.cz
Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.